gtag('config', 'jedyhovercraft');
 

HİZMETLERİMİZ

ENDÜSTRİYEL HİZMETLER
Denetim, araştırma, bakım ve izleme gibi alanlarda projeye göre özelleştirilebilir, ileri düzey endüstriyel hizmetleri, her türlü ortam koşulunda üst düzey performans için özel olarak tasarlanmış araçlarımızla sunmaktayız.
ARAMA KURTARMA (SAR)
Kamu, sivil toplum ve özel sektör bünyesindeki tüm arama kurtarma kuruluşlarına yönelik amfibik ve hibrit drone-hovercraft çözümlerimiz bulunmaktadır. Odak noktamız; arama kurtarmaya yönelik özel ekipmanlar ve son teknoloji ürünü aksesuarlar taşıyabilen, tamamen özelleştirilebilir bir konsept sunmaktır.
EĞİTİM VE SERTİFİKASYON
Hovercraft araçlarının dinamikleri, alışılagelmiş kara veya deniz taşıtlarına benzememektedir. Bu nedenle, herhangi bir hovercraftın emniyetli bir şekilde kullanılabilmesi için yoğun eğitim programlarının yanı sıra, ticari operatörlerin sertifikalandırılması hizmetini de sunuyoruz.
SATIŞ SONRASI
Tüm teknik soru veya sorunlarınız için, destek ekibimiz 7/24 size hizmet vermeye hazırdır. Sahip olduğunuz hovercraft Jedy olsun ya da olmasın, 20 yılı aşkın tecrübemize dayanan uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.
MEDYA
Hollywood sınıfı aksiyon sahneleri size çok da uzak değil. Güçlü hovercraftlarımız ile nefes kesici içerikler yaratma fırsatlarını keşfedin. Fotoğraf ve film çekimleri, reklam, tanıtım gibi amaçlar için kısa dönem hovercraft kiralama seçeneğimiz kullanılabilir.
ETKİNLİKLER VE ORGANİZASYONLAR
Parti ve festivalleri seviyor, tüm gözlerin markanızın üzerinde olmasını mı istiyorsunuz? Jedy Hovercraft, etkinlik ve organizasyonlar için lojistik hizmetler yanında çeşitli tanıtım ve branding imkanları ile size eşsiz bir deneyim sunuyor.
SPOR VE EĞLENCE
Jet-ski, rafting botu ve arazi motosikletini birleştirdiğinizi hayal edin. Hovercraft, daha önce tatmadığınız emsalsiz bir adrenalin kaynağıdır. Sınırsız eğlence ve heyecana hazır olun!
TURİZM
Hepimiz bir otel servis aracının nasıl göründüğünü biliyoruz. Misafirlerinizi heyecan verici ve sıra dışı bir şekilde ağırlamak daha iyi olmaz mıydı? Hovercraft, yeni yerler keşfetmek, geziler veya güvenli ulaşım için biçilmiş kaftandır. Turizm sektörüne yönelik, uzun dönem kiralama dahil olmak üzere, çeşitli çözümler sunuyoruz.
http://www.jedyhovercraft.com/wp-content/uploads/2018/04/jedy_logo_yatay-03-e1526404469209.png

Adress : Sanayi Mahallesi. Isıso Sanayi Sitesi
5. Yol I Blok No:1 Esenyurt – İstanbul

Phone : +90 0212 931 40 44

Fax : +90 0212 931 40 48

E-mail : info@jedyhovercraft.com
http://www.jedyhovercraft.com/wp-content/uploads/2018/10/yerli-milli.jpg